Labdarúgás

2024.07.11. 10:26

Harmadik meccsén is gólképtelen maradt a Füred

Vereséget szenvedett felkészülési találkozón a Balatonfüredi FC, amely a Gyirmót FC Győr II. otthonában lépett pályára.

Két NB III-as labdarúgócsapat szerepelt a győr-gyirmóti Alcufer Stadionban. A Szabados Tamás vezette fürediek nem tudtak a kapuba találni, a hazaiaknál Bagó a 36. percben volt eredményes.

Legközelebb szombaton lépnek pályára a fürediek
Fotó: Fülöp Ildikó/Napló-archív

Eredmény: Gyirmót FC Győr II.–Balatonfüredi FC 1-0 (1-0). Balatonfüredi FC: Ivancsics – Mayer, Sárossy, Enyedi, Burucz, Schmidt, Karsai, Markó, Szabó, Irmes, Kalmár. Csereként lépett pályára: Sevinger, Tóth L., Molnár, Lórántfy, Farkas, Ács, Jankovics, Tóth G., Ötvös. Edző: Szabados Tamás.

A Balaton-partiak harmadik edzőmeccsüket játszották ezen a nyáron, korábban a Nagykanizsától (Balatonfűzfőn) és a Kelen SC csapatától (otthon) egyaránt 2-0-ra kikaptak. Legközelebb, szombaton délelőtt 10 órai kezdettel az NB III-as újonc MÁV Előre FC Főnix együttesét fogadja a Füred.