Kézilabda NB I/B

2022.09.05. 14:00

Határ Péter: tizenegy gól a nyitányon

Elrajtolt a szezon a kézilabda NB I/B-ben: a balatonfürediek nagyon gyengén kezdtek hazai pályán, de fordítani tudtak, a veszprémiek győri iksszel indították a szezont.

Határ Pétert nem tudta megállítani a rivális Százhalombatta. A füredi átlövő 11-szer volt eredményes

BFKA-B.–Százhalombatta 28:25 (9-11)
Balatonfüred, 150 néző. V.: Cseszregi, Sipos. BFKA-Balatonfüred: Hermann Á., Farkas (kapusok), Kovács B. 3, Urbán-Patocskai, Fadhle 1, Szmetán M. 4 (1), Mellák, Vári 1, Klucsik 5, Tóth M., Török-Vida, Hermann H. 1, Orbán , Tóth A., Tóth L. 2, Határ 11. Edző: Kis Ákos. Kiállítások: 6, ill. 12 perc. Hetesek: 2/1, ill. 1/1. A fürediek hazai pályán kezdték az ettől a szezontól egycsoportos NB I/B-s idényt. Méghozzá elég gyengén, 17. perc: 2-7. Ezután Határ vette hátára a csapatot, fokozatosan csökkent a hátrány, a második félidőben pedig fordított a házigazda.
Agrofeed ETO UNI Győr–BFKA-Veszprém 26-26 (11-10)
Győr, 200 néző. V.: Bába, Horváth. Veszprém: Tóth M., Mikler K. (kapusok), Bogdány, Jajic 2, Czabula 6 (5), Szabó 4, Almásy 2, Janowsky, Nagy Á. 4, Tóth I. 1, Pintér 3, Bőthi 1, Majczán 1, Balogh B. 1, Bene 1. Edző: Dinko Dankovic. Kiállítások: 10, ill. 8 perc. Hetesek: 4/3, ill. 5/5.