labdarúgó megye II

2018.11.12. 16:00

A 91. percben vívta ki a győzelmet a Badacsonytomaj

Harmadik döntetlenjét érte el sorozatban a Peremarton SC Berhida, a Nemesvámos hosszú idő után szerzett ismét pontot, az éllovas Ugod SE hét gólig jutott az MTD Hungária megye II-es labdarúgó-bajnokságban hétvégén. A második helyen álló Badacsonytomaj a 91. percben vitte be a győztes találatot Nemesszalókon.

A pétfürdőiek (világos szerelésben) mind a három pontot otthon tartották a Szentantalfa ellen

NESE–B.-tomaj 2–3 (1–1)

Nemesszalók. Jv.: Pintér G. Nemesszalók ESE: Bors – Fehérvári, Kálmán, Lőrincz (Bálint), Varga M. (Koch), Bakos, Mórocz, Lőke, Szalay, Vágenhoffer, Herber.

Badacsonytomaji SE Bonvino: Szombathelyi D. – Baumann, Csik, Kocsor, Tombor, Göntér, Lübkemann, Kiss G. (Köves), Kiss J., Cseh, Szombathelyi F. (Pintér).

Gólszerzők: Kálmán, Fehérvári, ill. Kiss J. (2), Kiss G.

Péti MTE–Szentantalfa 4–1 (3–1)

Pétfürdő. Jv.: Görög I. Péti MTE: Tálos G. – Vachtler (Müller), Mári, Nagy K., Gimes (Tálos D.), Gál, Rados, Turner (Oláh), Kiss S., Kun, Győri.

Szentantalfa NVSE: Móró – Süveges, Bertalan, Tóth K., Szarka (Piltman), Dombi, Molnár E., Nagy Zs., Lele, Bolla (Vancsa), Cséri.

Gólszerzők: Gimes, Győri, Vachtler, Kun, ill. Bolla.

Öskü FC–Csopak SC 4–2 (1–1)

Öskü, 100 néző. Jv.: Kozma T. Öskü FC: Bálint – Török P. (Gáspár), Horváth R., Hulka, Talián, Szabó G., Horváth L. (Balai), Straub, Hornyák, Bódis (Török Zs.), Kocsis.

Csopak SC: Király – Zemen (Konrád), Pap, Békési, Vajda, Füle, Iváncsik, Gelencsér, M.tóth, Szekeres, Dudás.

Gólszerzők: Straub (2), Talián, Balai, ill. Békési, Vajda.

A hazai alakulat rengeteg helyzetet dolgozott ki, a lehetőségek többsége kimaradt. Megérdemelt ösküi siker a jól küzdő Csopak ellen.

Jók: Bálint, Bódis, Straub, Balai, ill. Király, Pap.

Tudósított: Hornyák György.

Ugod SE–Somló SC 7–2 (5–1)

Ugod, 100 néző. Jv.: Pákh Cs. Ugod SE: Simon – Gödri, Cseh (Bajner), Vesztergom, Zsirai, Egyed, Czere, Hegyi, Joó, Farkas B., Györkös (Mogyorósi).

Somló SC: Szente – Vér, Sikos, Kiss János Bálint, Csejtei, Kovács R., Nemes, Varga Z. (Kirchner), Orvos Nagy, Lakner (Kiss János), Homlok.

Gólszerzők: Farkas B. (5), Zsirai, Györkös, ill. Csejtei (2).

A hazai csapat próbálta feledtetni a múlt heti fiaskót. Ez sikerült is, ám 5-0 után kiengedett az Ugod, az ellenfél szépített, de a vége magabiztos hazai győzelem lett.

Jók: Farkas B., Zsirai, Gödri, ill. Csejtei.

Ősi PSK–Taliándörögd 3–1 (1–0)

Ősi, 150 néző. Jv.: Horváth P. Ősi PSK: Rauch – Gézárt, Szöllősi, Nyevrikel, Szabó D. (Szabó I.), Sebestyén (Bíró), Kovács K. (Bátor), Steigler, Balogh, Jancsek, Tolner A.

Taliándörögd SE: Semperger – Kocsis (Horváth D.), Kripli (Czupor), Szalai, Szőrös, Lendvai, Fiszter, Szabó Z., Egyed, Bújtor, Varga P. (Varga M.).

Gólszerzők: Szöllősi (2), Kovács K., ill. Kripli.

A mérkőzés sajnos gyászszünettel kezdődött. A résztvevők Baranyai Imre bácsira emlékeztek, aki a sportkör elnöke és az általános iskola igazgatója volt hosszú évekig.

Az első játékrészben a hazai csapat többet birtokolta a labdát a betömörülő, védekező vendégekkel szemben. Sikerült is kisebb helyzeteket kialakítani, amiből a vezetést is megszerezte az Ősi.

A második félidő első percében a vendégek egy szép támadást vittek végig, a hazai védelem asszisztálása mellett gólra is váltották az akciót, kiegyenlítettek.

A hazaiak továbbra is irányították a mérkőzést és sokpasszos játékkal próbáltak helyzetbe kerülni. A 66. percben sikerült mattolni a védelmet, újra átvették a vezetést. Sőt, bő tíz perc múlva Szöllősi megszerezte saját maga második, csapata harmadik találatát. Összességében megérdemelt hazai győzelem született egy védekező, kontrára építő együttessel szemben. Jók: Szöllősi ill. Szabó.

Tudósított: Balogh Ádám.

Tótvázsony SE–Csabrendek 2–5 (1–5)

Tótvázsony. Jv.: Jónás B. Tótvázsony SE: Vodenyák (Mayer) – Zabó, Szabó M., Csizmazia, Szabó Z., Steierlein, Regenye (Oláh), Horváth G., Balogh I., Kishalmi (Lénárt), Báder.

Csabrendek FC: Szente – Orsós, Auer, Bors, Berkes, Pados, Baráth, Bartha (Kizmus), Turcsi, Busa (Takács), Kovács M.

Gólszerzők: Szabó M., Zabó, ill. Berkes (3), Pados, Busa.

NLSE–Peremarton 1–1 (1–0)

Veszprém. Jv.: Lukács I. Nemesvámosi LSE: Szűcs (Szakács) – Papp Sz., Petrovszki, Lakner, Janzsó, Cser Cs., Regős (Marosvölgyi Ta.), Treiber (Szilágyi), Vörös, Marosvölgyi Ti., Szaknyéri.

Peremarton SC Berhida: Bereczky – Fülöp, Krausz, Dufek (Siliga), András, Karáth, Szabó A., Csejtei, Szabó B., Gulyás, Barthalos (Ferencz).