2013.04.22. 14:39

Az ősiek nyerték a focirangadót

Elvesztette tavaszi veretlenségét a listavezető Márkó a labdarúgó megyei II. osztályban, az üldöző Ősitől kapott ki.

Napló sport

Felsőörs_Balatonkenese 2:4 (1:2). V.: Schnellbach. Gólszerzők: Varga-Tóth (öngól), Szabó Z., ill. Tóth Balázs 2, Takács, Németh. Az ifiknél: 1:3.

Dudar_Csabrendek 4:1 (2:1). V.: Szabó L. G.: Kuti, Nagy, Barcza, Szabó, ill. Mayer. Az ifiknél: 7:2. Csopak_Szentgál 3:1 (2:0). V.: Nedvesi. G.: Gézárt, Papp, Szekeres, ill. Tolnai. Kiállítva: Árki a 39. percben (Szentgál). Az ifiknél: 11:1.

A sötét mezes Kenese (Tóth Bence) Felsőörsön tudott nyerni (Fotó: Gáspár Gábor)

Tótvázsony_Nagyesztergár 5:1 (2:0). V.: Görög. G.: Balogh 3, Horváth G., Erőss, ill. Resperger. Az ifjúsági meccsről: nem érkezett eredmény.

Nemesvámos_Szentantalfa 0:3 (0:1). V.: Borsos. G.: Tóth, Steierlein, Varga. Kiállítva: Sass a 45., Csapai az 58. percben (mindkettő Nemesvámos). Az ifknél: 1:4.

Ősi_Márkó 3:0 (1:0). V.: Kozma. G.: Horváth L. 2, Bíró. Kiállítva: Giron a 34. percben (Márkó). Az ifiknél: 1:0.

Az élmezőny állása: 1. Márkó 44 pont (egy meccsel kevesebbet játszott), 2. Ősi 39, 3. Dudar 33 (egy meccsel kevesebbet játszott).