2010.11.30. 17:59

Befejeződött az ősz a pápai körzetben

Megyei körkép - A korábbról elmaradt mérkőzések pótlásával teljessé vált a pápai körzet őszi eredménysora a labdarúgó megyei harmad és negyedosztályban. A veszprémi körzetben két találkozót nem játszottak még le.

Eredmények, megye III, pápai körzet
A osztály: Adásztevel-Nagyacsád 0:4, Nemesgörzsöny-Marcaltő 3:0.

Az őszi végeredmény: 1. Pápateszér 26 pont, 2. Mihályháza 25, 3. Nemesgörzsöny 23, 4. Kéttornyúlak 22, 5. Marcaltő 17, 6. Bakonytamási FC 14 (29:33), 7. Nagyacsád 14 (13:20), 8. Nagytevel 12, 9. Malomsok 11, 10. Mezőlak 10, 11. Kemenesszentpéter SE 9, 12. Adásztevel SE 3.

C osztály: Dáka-Pápai Termál FC 1:3.
Az őszi végeredmény: 1. Ganna-Döbrönte 25, 2. Nyárád 19 (43:23), 3. Külsővat 19 , 4. Pápai Termál 19, 5. Gecse 15 (23:17), 6. Dáka 15 (13:22), 7. Magyargencs 13, 8. Bakonyjákó 12 (29:25), 9. Vaszar 12 (12:20), 10. Bakonyszücs-Bakonykoppány 7, 11. Borsosgyőri SE 5.

A sportszerűségi verseny éllovasai, A osztály: Malomsok. B osztály: Tapolcafő. C osztály: Vaszar.
A veszprémi körzetben (megyei negyedosztály) az előző hétvégén MárkóCsajág és NemesvámosTihany mérkőzéseket rendeztek volna, de mindkettő elmaradt. Előbbinél a vendégek nem álltak ki, a szövetség még vizsgálja az ügyet. Utóbbit a kedvezőtlen időjárás miatt nem tudták lejátszani és az Ajka-PadragkútSümeg megyei első osztályú találkozóhoz hasonlóan a tavaszi rajt előtti héten pótolják majd.