Vármegyei futballkupa

2024.05.02. 12:47

Ezek a csapatok jutottak a legjobb négy közé

A Balatonalmádi SE, az Úrkút SK, a Péti MTE és a Pápai Perutz FC jutott be a legjobb négy közé a labdarúgó Veszprém vármegyei kupában.

A negyeddöntő négy sima meccset hozott: három továbbjutó lenullázta ellenfelét, és a pétfürdőiek is magabiztosan jutottak tovább az első félidő végén még egalizáló Ugoddal szemben.

Szedlacsek Balázsék simán győzték le a Zircet, a fűzfőiek (zöld mezben) búcsúztak
Fotó: Nagy Lajos/Napló-archív

A folytatásban talán nagyobb izgalmakban reménykedhetünk, hiszen a négyes mindegyik tagja képes arra, hogy megnyerje a sorozatot.

Eredmények: Balatonalmádi SE-Tihanyi FC 3-0 (1-0), gólszerző: Márcsik 2, Kovács N.

Úrkút SK-FC Zirc 6-0 (5-0), g.: Uj, Zágor 2, Bognár, Szedlacsek, Sáringer.

Ugod SE-Péti MTE 1-3 (1-1), g.: Palkovics, ill. Gyurcsek, Bóka, Simon.

Fűzfői AK-Pápai Perutz FC 0-5 (0-2), g.: Nagy D. 3, Nagy K., Szalai, kiállítva: Marics G. (FAK, 86.).