2015.05.05. 11:23

Kézilabda NB II: még két forduló maradt

A Veszprém II remek szereplése után akár a dobogót is megcsípheti némi szerencsével a férfi kézilabda NB II-ben.

Persze ehhez a jelenlegi harmadik Szentgotthárdnak, és a negyedik Keszthelynek mindkét hátralévő meccsén veszítenie kell.

A Veszprémi Egyetem SC biztosan megnyerte az észak-nyugati csoport küzdelmeit, de a Le Belier KK Ajkát sem tudja befogni a második helyen.

Eredmények. Férfiak. Bakonyerdő Pápa–KK Ajka 25:32 (11:14). A pápai gólszerzőkről nem érkezett jelentés. A legjobb ajkai gólszerzők: Bajnóczi 7, Zeitler 6, Bukovics 5, Huszti 4.

Az ajkaiak (a képen Bajnóczi) biztosan nyertek Pápán (Fotó: Penovác Károly)

A megyei rangadót a pápaiak kezdték jobban (6:3), de a játékrész derekán már az ajkaiaknál volt az előny. Szünet után mindkét oldalon indokolatlanul sok volt a kiállítás, de ez sem zavarta meg az Ajkát és biztosan nyert.

Hort SE–Veszprémi Egyetem SC 24:33 (8:17).

Szentgotthárd–Veszprém II 26:31 (11:17).

Nők. SZESE Győr–Veszprémi Egyetem SC 28:23 (14:10).