2014.10.14. 16:00

Párosban, egyesben is siker

Balatonalmádi - Egyesben és párosban is diadalmaskodott Péczely Péter az International Bol Senior Open elnevezésű nemzetközi tenisz megmérettetésen.

A horvátországi Bol városában népes és rangos mezőny gyűlt össze. A nagyszerű körülmények között rendezett International Bol Senior Openre majdnem négyszázan neveztek.

Péczely Péter a 70 év felettiek kategóriájában indult és nagyszerű versenyzéssel egyesben és párosban is győzedelmeskedett. Az egyes döntőjében a balatonalmádi szenior teniszező egy másik magyar indulót győzött le, Bakonyi Leventét 6:7, 6:4, 6:2 arányban verte. Párosban az osztrák Müllenburggal az oldalán a lengyel Popcsyk, Plawinski duónál bizonyult jobbnak (6:2, 6:3 ).

Péczely egyhetes üdülést nyert a helyi hotelben, így a címvédő kénytelen lesz jövőre is indulni a viadalon.