Sportvilág

2017.04.17. 19:39

Nem sikerült a bravúr a Fradi kézilabdázóinak

Az idegenbeli ötgólos vereség után hazai pályán is kikapott az FTC-Rail Cargo Hungária csapata a női Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a címvédőtől.

Ötgólos hátrányt kellett volna ledolgoznia a Fradi kézilabdázóinak a CSM Bucuresti alakulata ellen a Final Fourba jutásért. A hazai visszavágón azonban idegesen, pontatlanul kezdtek a zöld-fehérek, így a Bukarest került előnybe (3:6, 9:11). A Ferencváros Elek Gábor tanácsai szerint összeszedte magát, és nemcsak egyenlített, hanem a 25. percben először vezetett (14:13). A félidő egygólos ferencvárosi előny-nyel ért véget (15:14).Szünet után sajnos nem tudott lendületbe jönni a Fradi, a Bukarest nem hagyta kibontakozni ellenfelét, és a 36. perctől fogva újra átvette a vezetést (17:18, 20:23). A hajrában mindent megtett az FTC a döntetlenért, de ez sem sikerült (26:27).