2016.05.06. 20:08

MVM Veszprém: Újabb bajnoki mérkőzés

Veszprém – Egy héten belül már a negyedik meccsére készül az MVM Veszprém férfi kézilabda-együttese.

Óriási a tempó a magyar bajnoki címvédőnél, a Vardar Szkopje elleni, múlt szombati BL-negyeddöntő után hétfőn Vácott lépett pályára, majd szerdán már a Balatonfüredet fogadta, hogy szombaton újra hazai pályán a Tatabányát lássa vendégül.

Az NB I-es pontvadászat 1–6. helyért zajló rájátszásából még négy forduló maradt a veszprémiek számára. Jelenleg a Mol-Pick és az MVM Veszprém is hibátlan, s feltehetően az egymás elleni rangadók döntenek majd az aranyérem sorsáról.

A Veszprém május 14-én fogadja a Tisza-partiakat, a szegedi összecsapást pedig május 21-én rendezik meg.

Visszatérve a Tatabányához: a bakonyiak idegenben is biztos sikert arattak a bronzéremre hajtó rivális otthonában, ott 25:32-vel ért véget a mérkőzés.

A vendégeknél mindenképpen figyelemre méltó a válogatott formában kézilabdázó Bodó Richárd teljesítménye, aki a rájátszásban már 38 gólt szerzett, és ezzel vezeti a góllövőlistát.