Kézilabda

2015.05.18. 15:04

Füredi siker a megyei bajnokságban

Balatonfüred – Döntőnek is beillő mérkőzést játszott egymással a Veszprém megyei férfi kézilabda-bajnokság két éllovasa, a Balatonfüred és a Veszprémi Egyetem SC.

A találkozó csupán negyedóráig volt izgalmas, ezt követően kétség sem férhetett a fürediek fölényéhez. Bár az összecsapás elején fej fej mellett haladtak a csapatok (15. perc: 6:6), ezt követően a vendégek hibáit okosan kihasználva fokozatosan elhúztak a balatoniak. Szünet után gyorsan 21:14-re alakult az állás, majd a 47. percben már tíz volt közte (27:17). A fürediek biztosan nyertek, és ha az utolsó fordulóban is legyőzik a Nemesvámost, akkor övék a bajnoki cím. Eredmény: BKSE II–Veszprémi Egyetem II 37:27 (16:12).