Szentantalfa kiütötte Csetényt

2018.08.07. 20:52

Az NB III-ból kiesett VLS Veszprém erőt demonstráló győzelmet aratott Tapolcán

Az első megyei fordulót rendezték meg az MLSZ Magyar Kupában. Igazi gólzáporos mérkőzéseket hozott az első kör.

A VLS Veszprém (pirosban) nagyarányú sikert ért el

Fotó: Balogh Ákos / Napló

FAK–Tihany 2–0 (0–0)

Balatonalmádi. Jv.: Pap E. Fűzfői AK: Radnai – Kovács K., Pálfi (Wellesz), Varga R. (Humli), Balatoni, Auerbach, Szabó I P., Nyári, Szurok (Espár), Lukács, Szabó II P. Edző: Horváth Ferenc. Tihanyi FC: Sárdi – Dévényi (Szivós), Kovács Á. (Gál), Horváth B., Benedek, Burgyán, Németh K., Perger, Nemes Á. (Mékli), Klauz, Nemes G. Edző: Lukács István.

Gól: Szabó I P. (2).

TIAC VSE–VLS Vp. 1–9 (0–2)

Tapolca. Jv.: Hegedűs I. TIAC VSE: Schmidhoffer – Szabó D., Bardon, Péter B., Nagy M. (Csonka), Kovács M. (Ladányi), Péber K., Pölczmann, Dobján (Szabó B.), Kertész, Vers. Edző: Dobján Krisztián. VLS Veszprém: Filipánics – Gulyás, Felber, Kelemen, Szabó B. (Vajda), Bencze (Király), Rédling, Gunther, Gálfi, Vass (Simon), Dobsa. Edző: Pető Tamás.

Gól: Szabó D., ill. Gálfi (2), Szabó B. (2), Király (2), Gunther, Bencze, Felber.

A 8. percben Szabó lövését a kapus kitenyerelte, Bence érkezett a labdára és a hálóba passzolt, 0-1. A 12. percben Vasst buktatták a 16-oson belül, 11-es. Szabó B. a kapu bal oldalába lőtte a büntetőt, 0-2.

Az 58. percben szöglet variáció után Felber szépségdíjas gólt fejelt, 0-3. A 66. percben hazai kirúgást követően Kelemen elcsípte a labdát, Szabóhoz passzolt, aki higgadtan helyezett a kapuba, 0-4.

A 68. percben Gálfi lefutotta az egész hazai védelmet és a kapus mellett a hálóba passzolt, 0-5. A 73. percben Gunther szabadrúgása megpattant a talajon, ez a kapust megtévesztette és a hálóba vágódott a labda, 0-6.

A 78. percben Rédling a 16-oson belül buktatta ellenfelét, 11-es. A büntetőt Szabó D. értékesítette, 1-6. A 81. percben Dobsa egy bedobást megcsúsztatott, és az érkező Király Dávid a kapuba sodorta a labdát, 1-7. A 83. percben Rédling beadását védőjét megelőzve Király Dávid passzolta a hálóba, 1-8. A 90. percben Király baloldalról középre adott, Gálfi lőtt a hálóba, 1:9.

Péti MTE–B.almádi SE 5–1 (1–0)

Pétfürdő. Jv.: Kozma T. Péti MTE: Tálos G. – Gyurcsek (Papp S.), Kiss R. (Nagy K.), Mári, Oláh, Gimes (Müller), Gál, Rados, Turner, Kun, Tálos D. Balatonalmádi SE: Borda – Blaski, Stiger (Sánta Sz.), Csordás (Sági), Márki (Lendvai), Sánta K., Kopasz, Zanathy, László, Burcsik, Kovács K. Edző: Kozma Csaba.

Gól: Gál (2), Müller, Turner, Tálos D., ill. Burcsik.

Ajka Kristály–Devecser 3–0 (2–0)

Ajka, 200 néző. Jv.: Magyar Á. Ajka Kristály SE: Dróth – Orbán, Primusz, Ambrus, Szedlacsek (Hauser), Vizkelety (Ménes), Csicsics, Mészáros, Horváth T., Szélessy (Kungl), Szarka. Edző: Sipos Tamás. Devecser SE: Csepregi – Cserna, Nagy Sz., Kiss L., Király, Németh P. (Polgár), Szakonyi, Orsós (Horváth G.), Paksai, Illés M., Illés N. (Sipos Felícián). Edző: Cserna Róbert.

Gól: Szarka (2), Szedlacsek.

Kiállítva: Ambrus (64.), ill. Kiss L. (64.), Szakonyi (74.), Nagy Sz. (91.).

A remek labdarúgó időben ideális környezetben megvívott mérkőzésen a végig domináló Kristály ilyen arányban is megérdemelten nyert a lelkes devecseriek ellen.

Szentantalfa–Csetény SE 5–3 (1–1)

Szentantalfa. Jv.: Pilinger K. Szentantalfa NVSE: Oláh – Süveges, Bertalan, Dombi (Piltman), Szigeti, Molnár E. (Szarka), Kirnbauer (Pálfy), Csillag, Nagy Zs., Lele, Róka.

Csetény SE: Sipos – Hornyacsek R., Peng (Jakab), Komenda, Bánfalvi, Hornyacsek E., Nagy R., Tordai, Nagy E., Pavelka, Takács. Edző: Nagy László.

Gól: Szigeti (3), Csillag, Pálfy, ill. Takács, Bánfalvi, Tordai.

FC Zirc–Sümeg VSE 1–6 (0–3)

Zirc. Jv.: Holczbauer F. FC Zirc: Jelencsics – Ihász, Danó, Vörösházi, Juhász-Buday, Gartner, Tenkei, Bánszegi, Tehel, Petróczi, Antal. Edző: Nagy Krisztián. Sümeg Vse: Kulman Gy. – Bencze, Schönberger, Bujtor, Reicz (Görhes), Vágusz (Gyalog), Mayer, Kulman B., Rédei (Kizmus), Laczi, Kovács R. Edző: Fördős József.

Gól: Petróczi, ill. Mayer (2), Reicz (2), Vágusz, Bencze.