2015.01.21. 11:00

Az ajkai hölgyek futballoztak a legjobban a Csarnok-kupán

Tapolca - A Női Labdarúgó Club Ajka nyerte meg a Csarnok-kupa teremlabdarúgó tornát, amelynek a Csermák József Rendezvénycsarnok adott otthont.

Hetedik alkalommal hívták életre Tapolcán a Csarnok-kupa női teremlabdarúgó tornát, amelyre idén nyolc csapat nevezett.

A résztvevőket két csoportba sorolták, körmérkőzések után az első két-két helyezett elődöntőbe jutott, de a többiek is játszottak helyosztókat.

Az ajkaiak bizonyultak a legjobbnak, s Tölgyesi Adrienn személyében az aranyérmes adta a torna legjobb játékosát is.

A másik két különdíj az ezüstérmesnek jutott: a legjobb kapus Csapó Zsófia lett, a gólkirálynői címet pedig Molnár Nikoletta érdemelte ki. Mindketten a Zalaapáti csapatát erősítették.

Az ajkai hölgyek nyerték a tornát, amelyen a legjobb játékosnak Tölgyesi Adriennt (az álló sorban balról a második) választották

A Csarnok-kupa végeredménye: 1. Női Labdarúgó Club Ajka, 2. Zalaapáti SE, 3. TVSE Honvéd, 4. Devecser SE, 5. Gyenesdiás SE, 6. Ugod SE, 7. Kehidakustyán SE, 8. Taliándörögd SE.