Sportvilág

2017.02.19. 15:17

A PSG segített a Telekomnak

Flensburg - A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában elképesztő hajrában nyert a Paris Saint-Germain (PSG) a német Flensburg otthonában 34:33-ra, így a franciák óriási szívességet tettek a harmadik helyre hajtó Telekom Veszprémnek.

A szünetben a németek még 18:15-ra vezettek, sőt egy perccel a vége előtt 33:32 volt az állás, de a hajrában a PSG fordítani tudott. A Párizs sikerével a Telekom továbbra is harmadik (12 ponttal), a Flensburg 11 ponttal a negyedik. A németek ugyan egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak, de a Barcelonával még nem találkoztak. A harmadik hely sorsa minden bizonnyal március 11-én, a Telekom-Flensburg összecsapáson dől majd el. A csoport másik mérkőzésén: Wisla Plock-Silkeborg 28:25.