Ők a legjobb diák focisták a megyében!

2017. május 31., 09:40 szerző: Horváth Gábor
komment
Megyei körkép A veszprémi Hriszto Botev iskola duplázni tudott a labdarúgó diákolimpia idei megyei döntőiben.
hirdetes_kapcsolo: 1
data['nincs_banner']: 0
G->reklam_mentes: 0

Az idei versengésnek Tapolca adott otthont. A fiúknál négy korosztályban rendeztek versenyt, a lányok az összevont III-IV. korcsoportban léptek pályára a labdarúgó diákolimpia megyei döntőjében.

A veszprémi Botev iskola két elsőséget gyűjtött, mellettük balatonalmádi, balatonfüredi és sümegi siker született.

Eredmények, fiúk, I. korcsoport: 1. Veszprém, H. Botev Ált. Isk., 2. Pápa Erkel F. Általános Iskola, 3. Ajka Szent I. Király Ált. Iskola, 4. Sümeg Ramassetter V. Ált. Isk., 5. Balatonfüred Református Ált. Isk., 6. Balatonfűzfő Irinyi J. Ált. Isk., 7. Zirc Reguly A. Ált. Isk., 8. Tapolca Bárdos L. Általános Iskola, 9. Ősi Általános Iskola.

II. kcs.: 1. Balatonalmádi Györgyi Dénes Ált. Isk., 2. Veszprém H. Botev Ált. Isk., 3. Várpalota Bán Aladár Ált. Isk., 4. Pápa Erkel F. Általános Iskola, 5. Sümeg Ramassetter V. Ált. Isk., 6. Tapolca Bárdos L. Általános Iskola, 7. Ajka Fekete-Vörösmarty Ált. Iskola, 8. Balatonfüred Radnóti M. Ált. Isk., 9. Zirc Reguly A. Ált. Isk..

A II. korcsoportban a balatonalmádi Györgyi iskola fiataljai szerepeltek a legjobban

Fotó: megyei diáksport egyesület

III. kcs.: 1. Balatonfüred Radnóti M., 2. Veszprém, Szilágyi E., 3. Pápa Tarczy L., 4. Balatonfűzfő Irinyi J., 5. Tapolca Bárdos L., 6. Várpalota Bán A., 7. Sümeg Ramassetter V., 8. Ajka Fekete I.-Vörösmarty M.

IV. kcs.: 1. Sümeg Ramassetter V. Ált. Isk., 2. Herend Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Isk., 3. Várpalota Várkerti Ált. Isk. Vásárhelyi András Tagiskolája, 4. Balatonalmádi Györgyi Dénes Ált. Isk., 5. Tapolca Bárdos L. Általános Iskola, 6. Pápa Munkácsy M. Ált. Isk., 7. Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Isk., 8. Devecser Gárdonyi Géza Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Int.

Lányok, III-IV. Kcs.: 1. Veszprém Hriszto Botev Ált. Isk., 2. Nemesszalóki Ált. Isk., 3. Ajka Szent I. Király Ált. Iskola, 4. Balatonfüred Radnóti M. Ált. Isk., 5. Hajmáskéri Gábor Áron Ált. Isk., 6. Lesencevölgye Ált. Isk., 7. Zirc Reguly A. Ált. Isk., 8. Sümeg Ramassetter V. Ált. Isk.

Horváth Gábor

2017. május 31., 09:40 szerző: Horváth Gábor

Hozzászólások

Részletes műsor

loader image

Műsorok betöltése...