2016.10.10. 13:14

Nyolc gól után, a 91. percben jött a dráma

Ugod - Na, ilyen egy jó megyei focimeccs! Bombagólok és fordulatok, ezt hozta össze az Ugod és az Almádi megye I 9. körében. Érdemes megnézni a kilenc gólos összefoglalót!

Az összecsapás két ugodi góllal kezdődött, ezt követte a második félidőben négy almádi találat, majd újra a hazaiakon volt a sor, nem akármilyen bombákkal egyenlítettek ki, 4:4. A 91. percben jött a dráma.
Ugod SE-BSE

4:5 (2:0)Ugod, 100 néző. Jv.: Baranyai T. Ugod SE: Samu - Hegedűs (Strommer), Bakos, Joó Csanád (Harmati), Horváth D., Zsirai, Vesztergom (Horváth M.), Szommer, Hegyi, Budavári, Róka. Edző: Pintér Csaba.Balatonalmádi SE: Károlyi A. - Jakab, Dévényi, Blaski, László, Zömbik, Károlyi Zs. (Stiger Ákos), Hoffer, Petróczi Márton (dr. Márki), Juhász, Mékli Alex. Edző: Varga Tamás.

Gólszerzők: Budavári (2), Szommer (2), ill. Petróczi Márton (2), Hoffer, Jakab, Károlyi Zs.