2017.01.31. 08:02

Műfüvön és teremben

Veszprém – Folytatódtak a kispályás labdarúgó-megmérettetések a megyeszékhelyen. A legfrissebb eredmények.

A téli műfüves bajnokságban az ötödik fordulót játszották. Eredmények: Sárga Angyalok-Porzsákcentrum.hu 4:4, Haszkovó-Anda Festékáruház 4:2, Fújtatók-Man at Work – Posta 7:4. Az állás: 1. Fújtatók (4 mérkőzés után) 12 pont, 2. Haszkovó (5) 10, 3. Anda (4) 7, 4. Porzsákcentrum (4) 6, 5. Sárga Angyalok (4) 5, 6. Hetek.hu (4) 1, 7. Posta (5) 0.

A küzdelemsorozat szombaton folytatódik.

A Porzsákcentrum (fehér mezben) és a Sárga Angyalok csapatai nem bírtak egymással
Fotó: Penovác Károly

A Senior 45 elnevezésű teremviadalon a 3. félidő 8:0-ra verte a Sün SC-t, majd 4:3 arányban múlta felül a Molnár Hűtőtechnikát. Az állás: 1. 3. félidő (6 meccs után) 13, 2. Atom Anti (4) 9, 3. Min-Tech (4) 9, 4. Sün SC (6) 9, 5. Autógenerál (5) 7, 6. Molnár H. (6) 4, 7. Sik-Víz (5) 1.

A csapatok szombaton folytatják a bajnokságot a stadion munkacsarnokában.

A Veszprémi Kispályás Liga, amelyet szintén a műfüves sátorban rendeznek, harmadik játéknapjának eredményei: Tüzes Honvéd-Vehir Skorpió 4:4, Másik Csapat-Black City 5:4, DS Optim-Next 4:2, Cselzi-Game Over 7:5, Veszt Mont-Autógenerál 1:2, Fekete Mamba/Vörös Meteor-PD Truck 0:1. A pontvadászat vasárnap folytatódik.