2016.10.01. 09:08

Majdnem megcsípték az éllovast!

Tihany - Az utolsó percig vezetett az újonc a listavezető otthonában a futsal NB II nyugati csoportjában.

Megvan a tihanyi futsalcsapat első bajnoki pontja, az idén alakult együttes vereséggel kezdte a szezont az NB II-ben, második meccsén azonban már nem maradt alul.

Sőt, az éllovas 5 Stars SE otthonában, Törökbálinton az utolsó percig győzelemre állt. A hazaiak az utolsó percben szerzett góllal 0:2-ről felállva mentettek pontot.

Eredmény: 5 Stars SE-Tihanyi FC 2:2 (0:2). Tihanyi FC: Kasza - László, Kovács, Dévényi, Horváth. Csere: Imreh, Böröczky, Weisz, Jónás, Mária, Németh. Edző: Németh Gábor.Gólszerző: Biró (22.), Molnár (40.), ill. Böröczky (6.), László (12.).

A Tihany legközelebb, jövő hét pénteken már otthon szerepel, a Szigetszentmiklóst fogadja az alsóörsi sportcsarnokban.