2016.07.17. 18:30

Hiába szépített a volt veszprémi

Az első fordulót rendezték meg a labdarúgó élvonal 2016/2017-es pontvadászatában. A címvédő már a harmadik percben eredményes volt, és hiába szépített a volt veszprémi, biztosan nyert.

Az NB I két újonca, a Mezőkövesd és a Gyirmót nem bírt egymással, míg a címvédő Ferencváros magabiztosan nyert a szombathelyiek ellen. A vendégek szépítő találatát a veszprémi nevelésű Iszlai Bence szerezte.

A Honvéd némi meglepetésre könnyedén fektette két vállra az Újpestet. A Debrecen nem bírt a Pakssal, idegenben nyert a Vasas és a Diósgyőr.

Mezőkövesd-Gyirmót 2:2 (1:0)

Mezőkövesd. V.: Vad II. Gólszerző: Strestik (23., 88.), illetve Lengyel (66.), Vass (86.).

Újpest-Honvéd 0:2 (0:2)

Illovszky Rudolf Stadion. V.: Iványi. G.: Hidi (4.), Eppel (44.).

Ferencváros-Haladás 3:1 (3:0)

Groupama Aréna. V.: Solymosi.

G.: Trinks (3.), Böde (7., 36.), ill. Iszlai (52.).

DVSC-Paks 1:1 (1:0). Debrecen. V.: Berke. Gólszerző:Takács (37.), illetve Bartha (59.)

MTK-Vasas 0:1 (0:0)

Dunaújváros. V.: Farkas. G.: Ádám (56.).

Videoton-DVTK 1:2 (1:2)

Felcsút. V.: Andó-Szabó. G.: Feczesin (2.), ill. Bognár (17., 39.). Kiállítva: Lázár (DVTK, 80.)