2017.01.20. 07:51

Három forduló után vezet a 3. félidő

A harmadik fordulót bonyolították le a megyeszékhely szenior terembajnokságban, valamint a téli műfüves pontvadászatban egyaránt.

A 45 év feletti szenioroknál a négy mérkőzés közül kettő döntetlenre, egy kiütéses sikerrel végződött. Eredmények: Sik-Víz-Molnár Hűtőtechnika 4:4, 3. félidő-Autógenerál 3:3, Sün SC-Min-Tech 3:1, Sik-Víz-Atom Antal 0:13.

A bajnokság állása: 1. 3. félidő (3 meccs után) 7 pont, 2. Atom Antal (3) 6, 3. Min-Tech (3) 6, 4. Sün SC (3) 6, 5. Autógenerál (4) 4, 6. Molnár Hűtőtechnika (4) 4, 7. Sik-Víz (4) 1.

A Molnár Hűtőtechnika és a Sik-Viz csapata megosztozott a pontokon

A bajnokság vasárnap folytatódik.

A téli műfüves pontvadászatban: Sárga Angyalok-Hetek.hu 3:3, Haszkovó-Posta 9:1, Anda Festékáruház-Porzsákcentrum.hu 3:3. Az állás: 1. Anda (3 meccs után) 7 pont, 2. Fújtatók (2) 6, 3. Haszkovó (3) 6, 4. Porzsákcentrum (2) 4, 5. Sárga Angyalok (2) 1, 6. Hetek.hu (3) 1, 7. Posta (3) 0.

A következő játéknapot szombaton rendezik.