2017.08.02. 11:10

Győrben játszott a VLS Veszprém

A Gyirmót II vendégeként játszott edzőmeccset szerdán a megyeszékhely NB III-as labdarúgócsapata.

Eredmény: Gyirmót FC Győr II-VLS Veszprém 3:2 (0:2). VLS Veszprém, 1. félidő: Szűcs - Palkó, Gulyás, Felber, Gunther, Kocsis, Friedrich, Irmes, Polareczki, Bognár, Szabó. A 2. félidőben: Mikler - Rédling, Dobsa, Perger, Kókány, Iszlai, Boromisza, Hoós, Szanyó, Király, Hoffer. Edző: Orbán Tamás.

A vendégek gólszerzői: Kocsis, Gunther.

A veszprémiek (fehér mezben) legközelebb pénteken játszanak
Fotó: Penovác Károly

A nagy melegre való tekintettel a csapatok háromszor 30 percet játszottak. A meccs elején a vendégek domináltak, a szintén NB III-as Gyirmót II a veszprémi cseréket és komoly egyéni hibákat követően fordított. A VLS legközelebb pénteken lép pályára, 17.30-kor a Monor vendége lesz.