2017.04.26. 16:48

Fontos gólt lőtt az edző

A sírból hozta vissza mérkőzését a Tihanyi FC a futsal NB II rájátszásának legutóbbi fordulójában.

Ezúttal Veszprémben, a Március 15. úti sportcsarnokban lépett pályára a Tihanyi FC, amely sérülések miatt több sebből vérzett a Baráti FC elleni találkozót előtt.

Az NB II nyugati csoportjának alsóházi rájátszásában rendezett meccsen a házigazda kétgólos vezetéshez jutott, ám a vendégek a második félidőben fordítottak (2:4). A hajrában a tihanyiak edzője, Németh Gábor is csatába szállt és szépített, majd az utolsó percben Horváth gól-jával döntetlenre mentette a meccset a TFC. Eredmény: Tihanyi FC-Baráti FC 4:4 (1:0). G.: Kovács, Horváth 2, Németh, ill. Leal 3, Polovi-tzer. A tihanyiak a következő körben, pénteken a Városgazda UP vendégei lesznek.