2017.08.16. 18:33

Fölényes sikert aratott a BKSE a Fradi ellen

BALATONFÜRED Fölényes sikert aratott felkészülési találkozón a Balatonfüredi KSE NB I-es kézilabdacsapata szerdán a Ferencváros ellen.

Eredmény: Balatonfüredi KSE-Ferencvárosi TC 34:26 (17:13). Öt nullás rohammal kezdtek a hazaiak az élvonal újonca, a tavalyi NB I/B-s bajnok ellen. Az FTC az első negyedóra végén kezdte a felkapaszkodást, de a 3-4 gólos füredi előny állandósult.

A folytatásban, az 50. percben a fővárosi csapat két találatra csökkentette hátrányát, ám ezt követően már csak egy csapat volt a pályán, a BKSE fölényes sikert aratott.

Csoknyai István együttese legközelebb Orosházán lép pályára, a hagyományos felkészülési torna jövő hét csütörtökön kezdődik és vasárnapig tart. A viadalon a házigazda és a Füred mellett a Veszprém, az Eger, a Vác, a Balmazújváros és a SKP Bratislava képviselteti magát.