2017.03.15. 21:21

Esélyt sem adott ellenfelének a Szent Benedek röplabda csapata

Balatonfüred - Továbbra is hibátlan a női röplabda NB II rájátszásában a Szent Benedek Balatonfüred női röplabdaegyüttese.

Szent Benedek-SzoESE3:0 (15, 10, 20)Balatonfüred, 100 néző. Szent Benedek Balatonfüred: Molnár-Pintér, Erdősi, Környei, Jezerniczki, Vasvári, Sebestyén F.. Csere: Szokolikné, Sebestyén L. (liberók), Dordzsceren, Tóth-Lakits, Vukov. Edző: Fehér Tibor.A pályaválasztói jogáról lemondott a SzoESE, így a Szent Benedek hazai környezetben fogadta a szombathelyi alakulatot.

A Szent Benedek Balatonfüred minden szinten ellenfele fölé nőtt Fotó: Pesthy Márton

A vendégek kis késéssel érkeztek meg, de azért így is időben felharsant a kezdő sípszó. A Balaton-parti együttes remekül érvényesítette akaratát, és az első két szettet könnyedén hozta.

A harmadik szett kissé szorosabb volt, melynek során Sebestyén Lili személyében új liberót avatott a Szent Benedek csapata. A junioroknál: 3:0 (14, 15, 20).