2017.04.06. 20:25

A VESC-é a rangadó

Megyei körkép - Továbbra is magabiztosan vezeti az NB II-es mezőnyt a KK Ajka a férfiaknál.

Bényi Kálmán

Férfiak, 18. forduló:

KK Ajka-Móri KSC 32:23 (20:14)Ajka, 120 néző. V.: Gácsig, Sárközi.

Legjobb ajkai góllövők: Bajnóczi 7 (1), Vadkerti 5, Sinka 4, Erőss 4.

Végig vezetve, magabiztosan nyert az Ajka a kiesés ellen menekülő Mórral szemben.

BKSE II-Sz.-gotthárd II 32:26 (16:15) Balatonfüred, 150 néző. V.: Kovacsik, Polgár.

Legjobb füredi góllövők: Sárosi 6, Gubicza 5, Sövegjártó 4.

Nehézkes első félidő után begyújtották a rakétákat a füredi fiatalok és megérdemelt győzelmet szereztek.

Pápa-SZESE Győr II 28:30 (12:12) Pápa, 150 néző. V.: Atyimov, Jáger.

Legjobb pápai góllövők: Kapcsándi K. 9, Bors 6.

Hiába vezetett 50 percig a Bakonyerdő, a jól hajrázó Győr az utolsó percekben fordított.További eredmények:

Tarján SE-Telekom Vp. II 21:16 (9:10),

Ács-Várpalotai BSK 23:35 (9:20),

VKKFT II-Georgikon 34:32 (12:19).

Nők, 17. forduló:

Veszprémi ESC-Tapolca34:21 (16:8)Veszprém, 100 néző. V.: Bán-Farkas, Miksó.

A Veszprém az első perctől fogva ráerőltette akaratát a Tapolcára, és remek kapusteljesítménnyel, pontos támadásokkal nyert.