2015.10.09. 13:19
II. osztályú utánpótlás labdarúgó bajnokság - A tizenkilenc éveseknél második a VFC
Megyei rangadókat tartottak az utánpótlás II. osztályú labdarúgó bajnokságokban. A Veszprém mindkét korosztályban nyerni tudott.
U19, II. osztály, északnyugati csoport
Ajka–Pápa „B” 4:0 (0:0)
Vezette: Lovasi István.
Gól: Szarka Martin (47., 50.), Németh Arnold (58.), Bogdán Krisztián (76.).
FC Ajka: Kálóczi Dániel – Kungl Ákos, Ambrus Kristóf, Németh Arnold, Mogyorósi Milán – Paksai Márk, Szőllősi Máté (Rába Dániel), Szabó Tamás Attila (Bogdán Krisztián), Lukács Patrik – Kók Máté (Kovács Bálint), Szarka Martin.
Pápai ELC „B”: Bors Benjámin Barnabás – Sipos Dominik, Lőke Gergő, Németh Ákos, Hornyacsek Erik – Papp Dávid, Szőllősi Szabolcs (Horváth Ádám), Barth Vendel, Mogyorósi Martin – Kovács Marcell, Balogh Barnabás (Hujter László).
Pápa „A”–Veszprém 0:4 (0:1)
Vezette: Ákos Dávid.
Gól: Mékli Alex Miksa (33.), Zachán Péter (66., 79.), Szabó Levente Botond (69.).
A Veszprémi FC USE labdarúgói (pirosban) megyei rangadót játszottak az U19-es bajnokságban és simán nyertek a pápaiak ellen Fotó: Archív
Pápai ELC „A”: Schilde Máté – Papp Dávid, Sipos Dominik, Lőke Gergő, Hornyacsek Erik – Németh Ákos, Dömötör Valentin Márk, Varga Marcell, Pető Dániel – Laki Zakariás.
Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE: Tarlós Dávid – Udvardi Mózes, Szabó Levente Botond, Felber Patrik, Ehrenberger Dávid (Kun András) – Bencsik Ádám, Petróczi Márton Mátyás, Nagy Richárd Tamás (Zachán Péter), Juhász Tamás – Mékli Alex Miksa (Bencsik Áron), Bacsi Áron.
U17, II. osztály, északnyugati csoport
Ajka–Pápa „B” 1:2 (1:0)
Vezette: Holczbauer Flórián.
Gól: Czepek Péter (6.), illetve Mogyorósi Bálint (53.), Bognár Ákos (80.).
FC Ajka: Pethő Márton – Czepek Péter, Ambrus Máté (Bánhelyi Máté), Král Lívió Eliot, Vincze Patrik – Bakó Roland, Kökényesy Dávid József (Imre Dávid), Ványik Dániel (Horváth Patrik Mihály), Kis- Varga András – Nemes Máté, Szabados Dániel Bence.
Pápai Egyesített LC „B”: Dokter Matthew Anthony – Péter Kristóf (Töreki Bence), Hanania Dominik George, Horváth Ádám, Pintér Máté – Gulyás Adrián, Horváth Bálint (Bankó Patrik Martin), Fribék Gergely, Mogyorósi Bálint – Bognár Ákos, Böröczky Barnabás (Horváth Ezékiel).
Pápa „A”–Veszprém 1:3 (0:1)
Vezette: Magyar Ádám.
Gól: Farkas Bence (56.), illetve Király Dávid (11.), Kristály Kevin (58.), Lencse Balázs (78.).
Pápai ELC „A”: Dokter Matthew Anthony – Hujter László, Böröczky András, Bognár Ákos (Hanania Dominik George), Tauber Dominik (Csonka Márk Zoltán) – Balogh Barnabás, Nagy Bence, Szabó Erik János, Györkös Bence (Mogyorósi Bálint) – Farkas Bence, Gulyás Adrián (Horváth Ádám).
Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE: Besze Hunor Pál – Polgár Milán, Sudár Ábel, Slemmer Ádám, Imrefi Erik (Gaál Roland) – Reizinger Bence József (Kristály Patrik), Lencse Balázs, Király Dávid, Varga Benedek – Mihálovics Ákos, Kristály Kevin.
U19, II. OSZTÁLY
1. SC Sopron 6 5 0 1 32 - 9 15
2. VFC USE 6 4 2 0 23 - 6 14
3. M.magyaróvár 6 4 1 1 18 - 9 13
4. FC Ajka 6 4 0 2 29 - 9 12
5. Sárvár 6 4 0 2 21 - 23 12
6. Kapuvár 6 3 1 2 12 - 13 10
7. Gyirmót 6 2 3 1 19 - 10 9
8. Haladás 5 2 2 1 9 - 9 8
9. Andráshida 5 2 1 2 8 - 10 7
10. Csornai SE 6 2 0 4 13 - 25 6
11. Hévíz SK 5 1 1 3 8 - 9 4
12. Pápai ELC 7 1 1 5 6 - 31 4
13. Üstökös FC 5 1 0 4 14 - 17 3
14. Pápa U18 6 1 0 5 4 - 19 3
15. Balatonfüred 3 0 0 3 0 - 17 0
U17, II. OSZTÁLY
1. Gyirmót 6 6 0 0 32 - 5 18
2. Pápai ELC 7 5 0 2 30 - 6 15
3. SC Sopron 6 5 0 1 29 - 7 15
4. VFC USE 6 4 1 1 29 - 10 13
5. Haladás VSE 5 3 1 1 20 - 2 10
6. M.magyaróvár 6 3 1 2 15 - 15 10
7. Csorna 6 2 1 3 12 - 25 7
8. FC Ajka 6 2 0 4 11 - 16 6
9. Pápa U16 6 2 0 4 9 - 22 6
10. Sárvár 6 2 0 4 14 - 29 6
11. Andráshida 5 1 1 3 12 - 14 4
12. Hévíz SK 5 1 1 3 9 - 14 4
13. Balatonfüred 3 1 0 2 11 - 14 3
14. Üstökös FC 5 1 0 4 4 - 26 3
15. Kapuvár 6 1 0 5 8 - 40 3