2017.06.30. 15:40

A hosszabbításban is betalált a Videoton

FELCSÚT - Kétgólos előnyt szerzett a Videoton FC csapata a labdarúgó Európa Liga selejtezőkörének nyitányán.

A székesfehérváriak a felcsúti Pancho Arénában fogadták a máltai Balzan FC csapatát.

A Videoton igyekezett minél hamarabb ellenfele kapujába találni, de a vendégek szervezetten, elszántan, s olykor durván védekeztek.

Az első játékrész nem hozott gólt, és sokáig a második sem. A hajrához közeledve a hazaiak kihagytak egy tizen-egyest, Scepovic hibázott a büntetőpontról.

Scepovic szerezte a fehérváriak első találatát
Fotó: MTI

A támadó azonban nem sokkal később kijavította a bakit, Géresi sarkalását követően okosan helyezett a hosz-szú alsóba, 1:0.

A hosszabbításban aztán sikerült növelnie előnyét a Videoton együttesének, a 94. percben Lazovic volt eredményes, 2:0.