• cikk kép
    Elmaradt a pápai bravúr a férfi kosárlabdázóknál

Békés, Pápa Hiába vezetett két negyeden át a Motax KC Pápa a Békés otthonában, végül három ponttal kikapott, és a 15-16. helyért játszhat a folytatásban a férfi kosárlabda NB I/B-ben.

• cikk kép
    Fontos ugodi siker, őrült meccs Devecserben

Veszprém - Potyogtak a gólok az MTD Hungária megye I-es labdarúgóbajnokság legutóbbi körében. A hajrában vagyunk, minden pontnak óriási a jelentősége. Íme, a forduló válogatottja!

• cikk kép
    Kézi NB I/B: két győzelem a végére

Megyei körkép Sikerrel vette az utolsó akadályt is a Balatonfüredi KSE U23-as alakulata, valamint a Veszprémi KKFT gárdája is a férfi kézilabda NB I/B-ben.

• cikk kép
    Mentő vitte kórházba a rátóti focistát

VESZPRÉM - A pápaiak folytatták menetelésüket a bajnoki cím felé az MTD Hungária megye I-es labdarúgó-bajnokságban, az üldöző Füred ráadásul botlott. Több pályán is óriási volt a csata, Devecserben például 12 (!) gól született.

• cikk kép
    Élőben Rátótról!

Veszprém - Megint skalpot ejt a Gyulafirátót, vagy a FAK újabb lépést tesz a bronzérem felé? Ez a mai meccs kérdése. Élő közvetítés.

• cikk kép
    Telekom U23: Egy gólon múlt a bronzérem

Veszprém – Nem volt elég, hogy öt gólos sikert aratott a Telekom Veszprém U23-as alakulata a PLER KC ellen, mert idegenben lőtt több góllal, végül a fővárosi alakulat szerezte meg a férfi kézilabda NB I/B-ben a bronzérmet.

• cikk kép
    Kettős csapás: piros lap, kapott gól a hosszabbításban (Frissítve)

Ajka - Nem sikerült az új edzőnek győzelemre vezetnie az FC Ajkát szombaton a labdarúgó NB III-ban. A vendégek hosszabbításban kapott góllal, emberhátrányban zárták a meccset.

• cikk kép
    Érzelmek csapdájában

Csak azok érezhetik át igazán a profik játékát, sikereit és kudarcait, akik időnként látják, belelovallják magukat és befogadják a legkisebbek átszellemült arccal végigélt küzdelmeit a sportpályákon.

• cikk kép
    Iváncsik Gergő, Gulyás Péter, köszönjük!

Veszprém - Könnyfakasztó pillanatokkal ért véget a Telekom Veszprém idénybeli utolsó hazai mérkőzése a Mol-Pick Szeged ellen, amit a hazaiak 23:17-re nyertek meg.

• cikk kép
    VLS Veszprém: tovább élnek a remények

Veszprém – Még nincs veszve semmi, a VLS Veszprém szeles időben, küzdelmes mérkőzésen, emberelőnyben tartotta otthon a három pontot, és ezzel továbbra is versenyben maradt a bennmaradásért.

• cikk kép
    Hoppá: botlott a Füred, ismét nyert a Pápa

Megyei körkép – Most már tényleg egy hajszál választja el a pápaiakat az MTD Hungária labdarúgó megye I bajnoki címétől. A fő rivális nem tudott nyerni.

• cikk kép
    Telekom-Szeged: zseniális második félidő

Veszprém - Ellentétes félidők után a zseniális második játékrészben nemcsak ledolgozta hátrányát a Telekom Veszprém, hanem hat gólos előnyt harcolt ki a szerdai visszavágóra a trónkövetelő Mol-Pick Szeged ellen a férfi kézilabda NB I bajnoki döntőjében.

• cikk kép
    Harrison Ford és Fa Nándor közösen indíthatják a Tour de Hongrie-t

A Tour de Hongrie kilenc évtizedes történetében először érinti Velencét és környékét a legnagyobb honi kerékpáros körverseny.

• cikk kép
    Tízezren a tó körül (Frissítve)

Balaton - Közel tízezren vágtak/vágnak neki az idei, XI. Ultrabalaton futásnak, amely "csak egy kör".

• cikk kép
    Verhető ellenfelekkel játszanak az élcsapatok

Három fordulóval az MTD Hungária megye II-es labdarúgó-bajnokság befejezése előtt az élcsapatok közül mindegyik verhető ellenfelek ellen lép pályára. Kíváncsian várjuk, hol borul majd a papírforma.

• cikk kép
    Egyetemi regatta másképp

BALATONALMÁDI Az idén, a megszokottól eltérően, nem a Pannon Egyetem veszprémi és keszthelyi campusainak csapatai mérték össze tudásukat, hanem vegyes összeállítású hajók versenyeztek a Balaton-regattán.

• cikk kép
    Hoya: Vér, kizárás, technikaik, eltiltás és csodás győzelem

VESZPRÉM A játék minden szépségét megcsodálhattuk a Hoya Pannon Egyetem Veszprém-Miskolci EAFC NB I/B-s kosárlabda bajnokság elődöntőjében, ahol a hazaiak biztos sikert aratva jutottak be a döntőbe, ám az örömbe némi üröm is vegyült.

• cikk kép
    Óriási a küzdelem a bennmaradásért

MEGYEI KÖRKÉP Mindenképpen figyelemre méltó, ha egy kiesés ellen harcoló együttes 6:1-re ver idegenben egy élmezőnyhöz tartozót. A gyulafirátótiakkal éppen ez történt a múlt héten, most pedig egy újabb élcsapattal játszanak.

• cikk kép
    Az új szakvezető is bemutatkozik

AJKA A szezon utolsó három meccsén új edző ül az ajkai labdarúgócsapat kispadján. A harmadik hely megszerzésére minimális az esély, de egyáltalán nem lesz tét nélküli a bajnoki hajrá.

• cikk kép
    Utolsó veszprémi meccse következik Sabatenak

VESZPRÉM - Utolsó alkalommal irányítja a Telekom Veszprém férfi kézilabda együttesét hazai környezetben Javier Sabate vezetőedző szombaton a bajnoki döntőben a Mol-Pick Szeged alakulata ellen.