2016.07.28. 19:15
Rio 2016: a magyarok programja, második rész
A Rio de Janeiróban rendezendő olimpiai játékok magyar érdekeltségű programja. Második rész.
Augusztus 7., vasárnap (magyar idő szerint):
Asztalitenisz (Riocentro - 3-as Pavilon).
14.00-21.30: női (Póta Georgina, Lovas Petra?) és férfi egyes (Pattantyús Ádám?).
23.00-03.00: női és férfi egyes 3. forduló.
Evezés (Rodrigo de Freitas Lagúna).
13.30-14.00: férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?).
14.30-14.40: férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián?).
Ökölvívás (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.45-17.45: férfi 69 kg (Bacskai Balázs?) meccsek a 32 között. 22.45-23.45: férfi 69 kg meccsek a 32 között.
Sportlövészet (Olimpiai Sportlövőközpont). 14.00- 14.50: női légpisztoly (Tobai-Sike Renáta, Egri Viktória), alapverseny, 40 lövés. 16.00- 16.30: női légpisztoly, döntő.
Tenisz (Olimpiai Teniszközpont).
15.45-04.00: női egyes (Babos Tímea?), női páros 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka Luca?).
Torna (Rio Olimpiai Aréna). 14.45-03.00: női selejtező (Kovács Zsófia).
Úszás (Olimpiai Uszoda).
18.00-18.18: női 100 m hát (Hosszú Katinka).
18.21-18.49: férfi 200 m gyors (Bernek Péter, Kozma Dominik). 18.52-19.11: női 100 m mell (Sztankovics Anna). 19.14-19.31: férfi 100 m hát (Balog Gábor). 19.34- 20.03: női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna). 20.06-20.17: férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország).
Hétfő, 03.00-04.55: elődöntők, döntők. 03.00: női 100 m pillangó DÖNTŐ (Szilágyi Liliána?). 03.08-03.21: férfi 200 m gyors elődöntő (Bernek Péter?, Kozma Dominik?).
03.24-03.34: női 100 m mell (Sztankovics Anna?).
03.47: férfi 100 m mell DÖNTŐ (Gyurta Dániel?). 03.55: női 400 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka?, Késely Ajna?).
04.06-04.16: férfi 100 m hát elődöntő (Balog Gábor?). 04.29-04.39: női 100 méter hát elődöntő (Hosszú Katinka?).
04.53: férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország?).
Augusztus 8., hétfő
Asztalitenisz
15.00-19.00: női (Póta Georgina?) és férfi egyes (Pattantyús Ádám?) 3. forduló. 21.00-03.30: női és férfi egyes 4. forduló.
Cselgáncs (2-es Karióka Aréna).
15.00-18.00: női 57 kg (Karakas Hedvig) és férfi 73 kg (Ungvári Miklós), előcsatározások, negyeddöntő. 20.30-22.40: női 57 kg és férfi 73 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő.
Evezés (Rodrigo de Freitas Lagúna). 13.30-16.10: alsóági középfutamok E/F. 13.30- 13.50: férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?).
Ökölvívás (Riocentro - 6-os Pavilon).
17.00-18.00: férfi 69 (Bacskai Balázs?) és 75 kg (Harcsa Zoltán?) meccsek a 32 között. 23.00-00.00: férfi 69 és 75 kg a 32 között
Sportlövészet (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.15: férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter), alapverseny, 60 lövés. 17.00- 17.30: férfi légpuska, döntő.
Tenisz
15.45-04.00: női egyes (Babos Tímea?), női páros 2. forduló (Babos Tímea, Jani Réka Luca?).
Úszás (Olimpiai Uszoda).
18.00-18.22: női 200 m gyors (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn). 18.25-18.47: férfi 200 m pillangó (Cseh László, Kenderesi Tamás). 18.50- 19.11: női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna). Kedd, 03.00- 03.13: női 200 m gyors elődöntő (Késely Ajna?, Verrasztó Evelyn?). 03.16: férfi 200 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter, Kozma Dominik?). 03.25: női 100 m hát DÖNTŐ (Hosszú Katinka?). 03.33: férfi 100 m hát DÖNTŐ (Balog Gábor?). 03.51: női 100 m mell DÖNTŐ (Sztankovics Anna?). 04.09-04.22: férfi 200 m pillangó elődöntő (Cseh László?, Kenderesi Tamás?). 04.35-04.48: női 200 m vegyes elődöntő (Hosszú?, Jakabos?).
Vitorlázóink, Vadnai Benjámin (balra) és Érdi Mária a játékok elején rajthoz áll, Berecz Zsombor később szerepel (Fotó: Zwicker Tamás)
Vitorlázás
18.00-20.40: női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 1-3. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női Laser (Érdi Mária) 1., 2. futam.
Vívás (3-as Karióka A.).
14.00-17.55: női kard egyéni (Márton Anna). 21.00- 23.00: női kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő.
Vízilabda. Férfi csoportmeccs, 2. ford., 18.00: Magyarország-Ausztrália.