Fut a Füred

3 órája

Több száz gyerek sportolt a Tagore sétányon (fotókkal, videóval)

Idén is megrendezték Balatonfüred egyik legismertebb tömegsport eseményét. Az idei Fut a Füred különleges volt.

A hagyományoknak megfelelően több száz fiatal húzott futócipőt, hogy részt vegyen a 2024-es Fut a Füred sporteseményen. A helyszín is a megszokott volt, a fiatalok a Vitorlás-téren gyülekeztek és a Tagore sétányon futották le a korcsoportjuknak megfelelő távot. Az időjárás nem volt a legkellemesebb, de így is remek volt a hangulat, az ifjú futókat rengetegen biztatták a pálya mellől.

Idén is megrendezték a Fut a Füred sporteseményt, amelyen több száz gyermek vett részt.
Fotó: Nagy Lajos / Forrás:  Napló

Fut a Füred: különleges alkalom

Az idei Fut a Füred a Balatonfüredi SC 100 éves megalapításának jegyében telt, így kapcsolódott a jubileumi esztendőhöz. Az eseményen először a füredi középiskolások futottak, a folytatásban pedig az óvodások és az általános iskolások következtek korcsoportok és nemek szerint. A program végén a felnőttek álltak rajthoz. A szervező önkormányzat különleges pólóval és frissítővel kedveskedett a résztvevőknek, az 1-3. helyezettek érmet kaptak.

Az eredményeket a későbbiekben közöljük.