Labdarúgás

2024.07.05. 17:25

NB I-es ellenféltől kapott ki az Ajka

Kétszer 60 perces edzőmeccset játszott az FC Ajka NB II-es labdarúgócsapata pénteken Székesfehérváron.

Az ajkaiak az NB I-es Fehérvár FC vendégei voltak. Pető Tamás csapata kétszer is megszerezte a vezetést a zárt kapus edzőmeccsen, a vendégek kétszer egyenlítettek, végül egy értékesített büntetővel nyert a Fejér vármegyei alakulat.

Ötgólos edzőmeccset játszott az Ajka Székesfehérváron
Fotó: fehervarfc.hu

Eredmény: Fehérvár FC–FC Ajka 3-2 (1-0). Székesfehérvár. Fehérvár FC: Tóth B. (Dala, 61.) – Melnyik (Huszti, 61.), Serafimov (Lakatos, 91.), Spandler (Larsen, 61.), Schön (Simut, 61.) – Christensen (Bedi, 61.), Csongvai (Kovács B., 61.) – Babos B. (Stefanelli, 61.), Pető M. (Berki, 61.), Kastrati (Katona, 61.) – Gradisar (Kovács P., 61.). Edző: Pető Tamás.

FC Ajka: Szabados – Kopácsi, Frák (Kitl, 61.), Nagy K., Pantovic, Kovács N., Csizmadia, Tóth G. (Borsos, 61.), Doncsecz (Szvoboda, 46.), Tar, Horváth P. Edző: Schindler Szabolcs.

Gólszerző: Schön (25.), Kovács (64.) Katona (114. – büntetőből), illetve Szvoboda (62.), Borsos (67.).

Az ajkaiak legközelebb július 13-án, szombaton lépnek pályára. A Csákvárt látja vendégül a csapat, a felek kétszer 60 percet játszanak majd.