Két dobogós hely

2020.07.17. 19:30

A zirci biciklisek megúszták a tömegbalesetet

Szombaton a Mátrában, másnap pedig az óriási bukásról elhíresült I. Gran Gella Giro Kupán álltak rajthoz a zirci Acél-Vakond Kerékpáros SE tagjai.

Orosz Lili (balra) és Bittmann Panna (középen)

Forrás: egyesület

Mint ismeretes, a Tótvázsonyból rajtoló I. Gran Gella Giro Kupán hatalmas tömegbaleset történt, 19 bringást szállítottak kórházba nem sokkal az egyik rajtot követően.

Az Acél-Vakond Kerékpáros SE tagjai közül egy versenyző volt érintett a bukásban, ő szerencsére jól van, a zirciek mindenkinek mielőbbi felépülést kívánnak.

Orosz Lili (balra) és Bittmann Panna (középen) Fotó: egyesület

Ami az eredményeket illeti, a verseny első futamai gond nélkül lementek, a WU17-es kategóriában induló Bittmann Panna első lett, Orosz Lili második helyezést szerzett.

Előző nap Parádon rendeztek hegyi ob-t. A zirciek közül Kiss Kata (WU19) negyedik lett, az U17-es Szöllőssy Ádám pedig hetedik helyezést ért el.