2016.07.30. 17:06

Tizenegyesek döntöttek

Balatonfüred – Büntetők döntöttek a Magyarország-Szerbia válogatott labdarúgó mérkőzésen szombaton a IV. Balaton-kupán.

A női válogatott felkészülési tornát negyedik alkalommal rendezték meg nyár derekán. A megmérettetésnek idén a Balatonfüred adott otthont. A Balaton-kupa első napján, csütörtökön Románia izgalmas meccsen 4:3 arányban legyőzte Szerbiát, a mieink pedig 4:1 arányban alulmaradtak Fehéroroszországgal szemben.

A magyar csapat (Németh Loretta) a negyedik helyen zárta a tornát

A folytatásban tehát a magyar válogatott a bronzért lépett pályára. A szombati, szerbek elleni meccs nem hozott gólt, így büntetők döntöttek. Sajnos nem a mi javunkra, így a mieink negyedik helyen zárták a negyedik felkészülési tornát.

Szerbia 4:2-re nyerték a 11-es párbajt, a magyar csapatból Fenyvesi és Nagy hibázott a büntetőpontról.

Eredmény: Magyarország-Szerbia 0:0, tizenegyesekkel: 4:2.