2015.04.22. 18:26

Hatot kapott a Várpalota

Várpalota – Elmaradt mérkőzést pótoltak a labdarúgó megyei I. osztályban, ahol a dobogóra hajtó Devecser kiütötte riválisát.

VBSK–Devecser

1:6 (1:4)

Várpalota, 50 néző. Vezette: Molnár István. Gól: Bogdán István (44.) ill. Szakonyi Stefán (5., 33., 43.), Fábián Richárd (8.), Csicsics Richárd (60.), Burucs Károly (86),

Várpalotai BSK: Hardi János – Szekér Tamás Milán, Dudás Ádám, Mázsa Gábor József (Lujber Patrik), Papp Róbert – Borbás Benjamin, Roll Adrián, Borbély Gábor, Hardi Róbert – Bogdán István (Zsupek Dániel), Weibel Dávid. Edző: Pencz Norbert.

Devecser SE: Kádár Balázs – Csicsics Richárd, Osváth Róbert, Csik Zsolt, Takács Attila – Illés Mihály, Orbán Tamás, Hauser Tibor, Szélessy Péter (Burucs Károly) – Fábián Richárd, Szakonyi Stefán (Király Lajos Zoltán). Edző: Kiss István.

A tartalékos Várpalota védelme ezen a napon többször bakizott: a mérkőzés elején gyermeteg hibák miatt gyorsan vezetést szerzett a Devecser (8. perc: 0:2). A félidő végén a vendégek megduplázták előnyüket, főleg Szakonyi  játszott igen gólerősen. Bár a VBSK szerzett egy becsületgólt, ezzel el is lőtte minden puskaporát. A Devecser megérdemelten nyert ilyen arányban.

Tudósított: Lujber Péter.