2016.02.13. 17:21

A döntőért játszanak

Ajka – Vasárnap a legjobb nyolc csapat csap össze egymással, hogy eldöntsék, kik szerepelhetnek a februrár 27-i négyes döntőben.

Heffler Péter

A hajrához közeledik az ajkai teremlabdarúgó bajnokság, melyben vasárnap a negyeddöntők várnak a csapatokra. A múlt hétvégi legjobb tizenhat csapat összecsapásai között több izgalmas találkozót is rendeztek, de kiemelkedett a Mágnes FC – Ase Tandem (5:6), a Hala Kislőd – Platán FK (3:4), illetve a Hungária-Rendek-Bercsényi-Retro Café (0:0) is. Utóbbin például büntetőrúgások döntöttek a pályaválasztó csapat javára. A legsimább mérkőzés egyértelműen a Bakony FC – Alien’s mérkőzés volt, melyen előbbi tizennyolcat számolt rá ellenfelére, de szintén sok gólt hozott az X-Body Mágusok Dráva és a Poppe&Potthoff (9:4) összecsapása. A vasárnapi negyeddöntőkön már a február 27-i final fourért megy majd a küzdelem.