Kategória

  • (5)
  • (7)
  • (6)

Települések

  • (2)
  • (6)
  • (4)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (4)
  • (34)
  • (1)

Recepciós munkatárs

Balatonalmádi - - Vendéglátóipar / Idegenforgalom

A Nereus Park Hotel*** Balatonalmádi, recepciós munkatársat keres egész éves foglalkoztatással

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Vendégforgalom figyelemmel kísérése, kulcsok átvétele és kiadása
Szobafoglalási tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása
Vendégek fogadása, be és kijelentkezés lebonyolítása
Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
Vendégpanaszok kezelése
Partnerekkel való kapcsolattartás
Számlázás és egyéb adminisztráció
Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére.
Telefonos, elektronikus érdeklődések megválaszolása, szobák, közvetített szolgáltatások értékesítése
Szálláshely tisztasági állapotának ellenőrzése, fenntartása
Közlekedéssel, kulturális programokkal és sportolási lehetőségekkel kapcsolatos felvilágosítás
Bevétellel való elszámolás
Vendégek számlájának elkészítése, kifizettetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Angol nyelvismeret kommunikációs szinten
- Délelőttös és délutános műszak egyenlő arányú vállalása
- Empátia, vendégközpontúság;
- Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség
- Teherbírás
- Pontosság, precizitás
- Számítógépes ismeretek: felhasználói ismeretek az Office programjaiban, előny a szállodai és/vagy éttermi szoftverek ismerete
- Önálló munkavégzési képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Hasonló munkaterületen és/vagy szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Online marketing irányú érdeklődés vagy tapasztalat
További nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
- Folyamatos fejlődéshez szükséges munkakörnyezet
- Szakmai továbbképzés
- Határozatlan idejű munkaszerződés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
- Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
- Szállodai recepciós
- Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
- Angol - Középfok / kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
8220 Balatonalmádi Lóczy tér 3.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre kérjük: info@nereus.hu