2014.04.14. 10:30

Mészáros aranya

Pétfürdő - Két érmet szerzett a pétfürdői Bakony Bike Kerékpáros Egyesület az országos amatőr bajnoki sorozat második állomásán, Tahitótfalun.

A pétfürdői kerékpárosok 13 versenyzővel képviseltették magukat a Szentendrei-szigeten lebonyolított 18 kilométeres időfutamon. A legjobb közülük Mészáros Zoltán lett, aki az elit 2. kategóriában első helyen ért célba, Taghserer Imre pedig bronzérmet szerzett, és a többiek is pontszerző eredményeket értek el.

A klub eredményei, senior 2: 12. Vida M. Senior 1, 6. Zsingor, ...9. Nagy, ...12. Berkes, ...14. Tóbiás. Master: 3. Taghserer, ...13. Vida Zs., ...62. Tar. Elit 1: 49. Hómann. Elit 2: 1. Mészáros, ...21. Szilágyi, ...77. Horváth. Master, női: 24. Imre-Horváth.

A péti bringások jól teljesítettek a Szentendrei-szigeten rendezett viadalon (Fotó: Bakony Bike KE)