Értékes három ponttal zárta az őszi idényt a Balatonfüredi FC a labdarúgó NB III-ban.

Balatonfüred, néző. V.: Mód.
Balatonfüredi FC: Filipánics – Bognár, Domján, Kovács Sz., Füredi – Simon, Kocsis (Kovács Á.), Keszei (Bánhidi), Balogh – Czafit, Pass. Edző: Pető Tamás.
Diósd: Kovács B. – Girán, Kozma, Májer, Mojzer – Csanálosi, Holecz, Szamosszegi, Homonyik (Konczi) – Szélpál, Riba. Edző: Orenstein József.
Gól: Keszei (2.), Pass (25.), ill. Mojzer (61.). Kiállítva: Czafit (89.).

A meccs álomszerűen indult, a 2. percben Füredi szögletét az érkező Keszei 13 méterről, a lábak között lőtt a hosszú sarokba, 1:0.

A 20 percben gyönyörű kontra után Bognár pontos beadását Pass fejelte a kapu közepébe, 2:0.

A 61.percben baloldali vendégakció végén Csanálosi közeli lövését bravúrosan védte Filipánics, de Mojzer ismétlése már gólt eredményezett, 2:1.

Darálós, hajtós mérkőzésen értékes győzelmet aratott a sok fiatallal felálló BFC, teljesen megérdemelten.

Pető Tamás: – Nagyon örülünk a győzelemnek, különösen annak, hogy a fiatalok bebizonyították, lehet rájuk számítani.