2014.08.14. 09:10
A hétvégén a harmadik ligában is elindul a bajnokság
Az NB III -as labdarúgó bajnokság Nyugati csoportjában a két Veszprém megyei együttes a 14. fordulóban találkozik.
1. forduló, augusztus 16.
Diósd- Budaörs
Balatonfüred -Motim
Veszprém -Csepel
Győr ETO II- Sárvár
Nagyatád- Dorogd
Tatabánya- Rákosmente
BKV Előre- Tököl
Újbuda -III. Kerület
A veszprémiek kerete átalakult, a Csepel ellen kezdenek majd (Fotó: Penovác Károly)
2. forduló, augusztus 23.
III. Kerület -Rákosmente
Tatabánya -BKV Előre
Tököl- Nagyatád
Dorog -Győr II
Sárvár- Veszprém
Csepel- Diósd
Budaörs -Balatonfüred
Motim -Újbuda
3. forduló, augusztus 30.
Diósd- Sárvár
Balatonfüred -Csepel
Veszprém- Dorog
Győr II-Tököl
Nagyatád- Tatabánya
Rákosmente -Újbuda
Motim- Budaörs
BKV Előre- III. Kerület
4. forduló, szeptember 6.
Rákosmente -Motim
Újbuda -BKV Előre
III. Kerület-Nagyatád
Tatabánya -Győr II
Tököl -Veszprém
Dorog -Diósd
Sárvár -Balatonfüred
Csepel -Budaörs
5. forduló, szeptember 13.
Diósd -Tököl
Balatonfüred -Dorog
Veszprém- Tatabánya
Győr II- III. Kerület
Nagyatád- Újbuda
Budaörs -Sárvár
Motim- Csepel
BKV Előre- Rákosmente
6. forduló, szeptember 20.
Rákosmente- Nagyatád
III. Kerület -Veszprém
Tatabánya- Diósd
Tököl- Balatonfüred
Dorog- Budaörs
Sárvár- Csepel
BKV Előre -Motim
Újbuda -Győr II
7. forduló, szeptember 27.
Diósd-III. Kerület
Balatonfüred -Tatabánya
Veszprém- Újbuda
Győr II -Rákosmente
Nagyatád -BKV Előre
Csepel -Dorog
Budaörs- Tököl
Motim -Sárvár
8. forduló, október 4.
Nagyatád- Motim
Rákosmente -Veszprém
Újbuda -Diósd
III. Kerület -Balatonfüred
Tatabánya- Budaörs
Tököl -Csepel
Dorog- Sárvár
BKV Előre -Győr II
9. forduló, október 12.
Diósd -Rákosmente
Balatonfüred- Újbuda
Veszprém -BKV Előre
Győr II -Nagyatád
Sárvár -Tököl
Csepel- Tatabánya
Budaörs- III. Kerület
Motim- Dorog
10. forduló, október 18.
Győr II -Motim
Nagyatád -Veszprém
Rákosmente- Balatonfüred
Újbuda- Budaörs
III. Kerület -Csepel
Tatabánya- Sárvár
Tököl -Dorog
BKV Előre -Diósd
11. forduló, október 25.
Sárvá-r III. Kerület
Balatonfüred- BKV Előre
Veszprém- Győr II
Dorog- Tatabánya
Csepel- Újbuda
Budaörs -Rákosmente
Motim -Tököl
Diósd -Nagyatád
12. forduló, november 1.
Veszprém-Motim
Győr II- Diósd
Nagyatád- Balatonfüred
Rákosmente -Csepel
Újbuda- Sárvár
III. Kerület- Dorog
Tatabánya- Tököl
BKV Előre- Budaörs
13. forduló, november 8.
Balatonfüred- Győr II
Tökö-l III. Kerület
Dorog -Újbuda
Sárvár -Rákosmente
Csepel -BKV Előre
Budaörs- Nagyatád
Motim -Tatabánya
Diósd- Veszprém
14. forduló, november 15.
Veszprém -Balatonfüred
Győr II- Budaörs
Nagyatád- Csepel
Rákosmente- Dorog
Újbuda- Tököl
III. Kerület- Tatabánya
Diósd- Motim
BKV Előre- Sárvár
15. forduló, november 22.
Balatonfüred- Diósd
Tatabánya -Újbuda
Tököl- Rákosmente
Dorog- BKV Előre
Sárvár- Nagyatád
Csepel- Győr II
Budaörs- Veszprém
Motim- III. Kerület