futsal­

2021.10.07. 07:00

Harmadik vereségét szenvedte el a Tihanyi FC

Negyedik meccsén a harmadik vereségét szenvedte el a Tihanyi FC a másodosztályú futsal­bajnokság nyugati csoportjában.

A tihanyi futsalosok egyelőre gyengén szerepelnek

Fotó: Pesthy Márton/Napló

A Veszprém megyei csapat ezúttal a még hibátlan UTE-vel szemben maradt alul hazai környezetben. A házigazdák kétgólos hátrányba kerültek a mérkőzésen, de tudtak szépíteni, így szoros első félidőt zártak a felek. Fordulás után viszont négy gólt lőtt sorozatban a vendégegyüttes, amely így magabiztosan gyűjtötte be a pontokat.

Eredmény: Tihanyi FC–UTE 2-7 (1-2). Tihany. V.: Vass, Horváth, Héra. Tihanyi FC: Schmidmajer – Körösi, Csernay, Bocsev, Rusvai. Csere: László, Dévényi, Tóth, Bencsik, Szücs, Pap. Gólszerzők: Szücs (20.), Dévényi (38.), ill. Czerman (8., 12., 23.), Genczler (24., 40.), Medveczki (30.), Ilyés (33.).

A tihanyi futsalosok egyelőre gyengén szerepelnek Fotó: Pesthy Márton/Napló

A félszigetiek egy ponttal a tizedikek a 12 csapatos mezőnyben, amelyet az UTE vezet a szintén százszázalékos Haladás II. előtt. A Tihany legközelebb Sárváron szerepel: október 11-én, hétfőn 20 órai kezdettel lép pályára a csapat.