2014.08.10. 13:15

NB I: ketten nem vesztettek pontot

Hazai körkép - Három forduló után két hibátlan csapat (Paks, Videoton) maradt a labdarúgó NB I-ben.

Paks -MTK

3:0 (1:0)

Paks, 2000 néző. V.: Solymosi. Gólszerzők: Bartha 3., Eppel 58., Könyves 85. perc.

Honvéd Ny.-háza 0:1 (0:0)

Bozsik stadion, 1200 néző. V.: Farkas. G.: Bajzát 62. perc. Kiállítva: Fodor 67. percben (Nyíregyháza).

Videoton-Győri ETO

3:2 (0:1)

Székesfehérvár, 4000 néző. V.: Iványi. G.: Wolfe 59. (öngól), Juhász 74., Nikolics 83., ill. Pátkai 42., Rudolf 66. perc.

Szolnoki Roland, a Videoton (b) és Rudolf Gergely, a Győr játékosa az OTP Bank Liga Videoton FC - Győri ETO mérkőzésén, a székesfehérvári Sóstói Stadionban 2014. augusztus 9-én. MTI Fotó: Beliczay László

Pécsi MFC- Újpest

1:1 (0:1)

Pécs, 2000 néző. V.: Erdős. G.: Mohl 44. (tizenegyesből), ill. Simon K. 55. perc.

DVSC_-Puskás Ák.

2:0 (1:0)

Debrecen, 5100 néző. V.: Fábián. G.: Zsidai 34., 89. percben.

A Diósgyőr- Szombathelyi találkozó vasárnap délután zajlik, míg a Ferencváros -Dunaújváros meccset később rendezik.

A tabellát jelenleg a Paks vezeti 9 ponttal. Második a Videoton (9, 9:2), míg harmadik az MTK áll (6, 5:3).