Jelentősen átalakult a Lombard Pápa csapata

Pápa - – Pénteken este a Nyíregyháza-Debrecen keleti derbin útjára indul a labda a labdarúgó NB I 2014/2015-ös kiírásában, ahol a Lombard Pápa focicsapatának is szurkolhatunk.

• cikk kép
    Utolsó előttiből ezüstérmes a megyei I-ben

A labdarúgó megyei első osztály idei élmezőnye erős és kiegyenlített volt. A Csetény a bajnoki címért is harcban állt, a Fűzfő és a Pét az utolsó körben cserélt helyet.

• cikk kép
    Egy gól döntött a tesztmeccsen

Ajka – A Veszprém megyei labdarúgó csapatok folytatták a felkészülést, ezúttal az FC Ajka és a Balatonfüred feszült egymásnak. Mindkét együttesben sok próbajátékos lépett a küzdőtérre.

• cikk kép
    Harminc találattal lett gólkirály

Veszprém - Kertai gólkirályi cím született a labdarúgó megye IV közép csoportjában a 2013/2014-es szezonban.

• cikk kép
    Megyei I: a Kristály és a Herend is bennmaradt

Veszprém - A tavalyihoz hasonlóan idén sem változik a mezőny a labdarúgó megyei első osztályban. A kiesőhelyen végzett Ajka Kristály és a Herend is megtarthatta tagságát.

• cikk kép
    Kislődi FC: huszonnégy meccs, egyetlen vereség

Megyei körkép -– Nagyon magabiztos teljesítménnyel lett bajnok a Kislőd csapata, amely 19 pontos előnnyel zárt a labdarúgó megyei negyedik vonal közép csoportjában.

• cikk kép
    Új műfüves pályán játszhatnak a csetényiek

Csetény -– Új műfüves labdarúgó pályát vehettek birtokba a csetényiek a közelmúltban. A létesítményt a Falunap alkalmából avatták fel.

• cikk kép
    Futballjátékosokat tesztelnek

Ajka, Balatonfüred - A Veszprém megyei labdarúgó csapatok készülnek a bajnoki rajtra és ennek érdekében folyamatosan pályára lépnek tesztmeccseken.

• cikk kép
    Összeállt a PELC-es edzőgárda

A Pápai Egyesített Labdarúgó Club (PELC) hat versenykorosztálya július 21-én, hétfőn kezdi meg a felkészülést az augusztus közepén rajtoló bajnokságra.

• cikk kép
    Jól sikerült a Lombard Pápa főpróbája

Győzelemmel zárta a nyári felkészülési mérkőzések sorát a Lombard Pápa élvonalbeli labdarúgócsapata szombaton a felvidéki Vágsellyén.

• cikk kép
    Sorozatban az ötödik aranyérmet gyűjtötte be az Úrkút SK

Úrkút - Sorozatban ötödik bajnoki címét szerezte meg a labdarúgó megyei első osztályban idén az Úrkút SK. Fantasztikus, országos viszonylatban is különleges sorozatról van szó, s mindegyik aranyéremben rengeteg munka van.

• cikk kép
    Edzőmérkőzések futószalagon

Veszprém, Balatonfüred -– A két Veszprém megyei NB III-as csapat folyamatosan játssza felkészülési mérkőzéseit. A Veszprém FC két NB II-es riválissal szemben lépett eddig pályára.